Urząd Miejski w Boguchwale

e-mail: um@boguchwala.pl
www: http://boguchwala.pl
Data wydruku: 2021-05-15 16:37:01

Kalendarz Wydarzeń

''Muzykujemy dla Filipa" w Kielanówce

MUZYKUJEMY DLA FILIPA - w dniu 09.02.2020 r. o godz. 16.30 w Domu Kultury w Kielanówce odbędzie się koncert charytatywny dla Filipka Fiedora - 6 letniego chłopca chorego na ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Diagnoza, którą w marcu 2019 roku usłyszała rodzina Filipa była szokiem. Leczenie, które przechodzi chłopczyk jest ciężkie i bardzo kosztowne. Chłopiec potrzebuje również intensywnej rehabilitacji. To bardzo trudny czas dla niego i jego bliskich. W związku z tym powstał pomysł aby zorganizować karnawałowy koncert charytatywny: "MUZYKUJEMY DLA FILIPA".

Na scenie wystąpią artyści związani z Podkarpaciem: Magda Smoła, Mariola Niziołek, Marcela Bieniarz, Martyna Malawska Baran, Natalia Szott, Dominika Kindrat, Sabina Kurek, Sabina Trombars, Patrycja Ziomek. Zagrają i zaśpiewają także uczniowie rzeszowskich szkół muzycznych: Yamaha oraz Fortepiano.

Wejściówki na koncert sprzedawane będą w cenie 10 zł, w dniu koncertu w Domu Kultury w Kielanówce. Proponujemy cenę 10 zł ale to od Was zależy, ile wrzucicie do puszek – pamiętajcie, cel jest szczytny.

Przed koncertem będzie można zakupić również drobne słodycze, które przygotują dla Was cudowne osoby prywatne np. Pani Anita Micał ,Pani Kasia Sewerniak Perec, jak i cukiernie, między innymi: Cukiernia Artystyczna Lukier z Boguchwały Lody Wuja Mariana & Pizza Kielanówka
Przed koncertem będzie można nabyć prace Pani Viali Błażej, piękne obrazy, breloki czy magnesy.

1% dla Filipka
Krs 0000248546
cel szczegółowy Filip Fiedor