Urząd Miejski w Boguchwale

e-mail: um@boguchwala.pl
www: http://boguchwala.pl
Data wydruku: 2020-10-01 15:30:11

Kalendarz Wydarzeń

Koncert Roberta i Żanety Lubery w MCK

Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale zaprasza na wyjątkowy koncert - Robert & Żaneta Lubera Nie-Bo, który odbędzie się w najbliższy piątek 15 marca o godz. 19:00 w Kawiarni Klimatycznej (siedziba MCK, Plac Rynek 2).

Wstęp bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o rezerwację telefoniczną pod numerem: 17 230 65 72.

Prywatnie Ojciec z Córką...

Żaneta Lubera, półfinalistka programu The Voice Of Poland, autorka piosenek, stypendystka Miasta Krakowa, laureatka World Independent Music Award. Współpracowała z wieloma artystami na szerokim polu gatunków muzycznych. Występowała m.in. z Patrycją Markowską, Piotrem Nalepą, Mattem Kowalskim, Jarosławem Śmietaną, Wojciechem Karolakiem, Maciejem Balcarem i wieloma innymi.

Roberta Lubera, który od lat działa na rynku muzycznym realizując własną wizję artystyczną próbuje odejść od sztampowych produkcji muzycznych, pokazać indywidualności muzyków i wykonawców współpracujących z zespołem w trakcie koncertów i nagrań. To pragnienie nawiązania dzięki muzyce i tekstom bliskiej emocjonalnej relacji z publicznością. Przez wiele lat takie podejście do muzyki zaowocowało koncertami z wieloma wspaniałymi artystami - Maciej Maleńczuk, Piotr Nalepa, Maciej Balcar, Ewelina Flinta, Krzysztof Zalewski, Paweł Kukiz, Artur Gadowski, Kasia Kowalska, Ewa Bem.

Podczas koncertu usłyszymy piosenki autorskie Roberta z wszystkich autorskich projektów Sagittarius The End Nie-Bo oraz piosenki Żanety z jej autorskiej płyty. Oczywiście nie zabraknie także piosenek z Voice of Poland i Tribute To Breakout.