Urząd Miejski w Boguchwale

e-mail: um@boguchwala.pl
www: http://boguchwala.pl
Data wydruku: 2020-09-28 03:10:41

Kalendarz Wydarzeń

Rodzinne Warsztaty Land Art

Fundacja Być Blisko zaprasza 14 października na Rodzinne Warsztaty Land Art w Boguchwale. Będzie to doskonała okazja do wspólnego aktywnego i twórczego spędzenia wolnego czasu.

Land Art, czyli sztuka ziemi to twórcze działanie odbywające się w krajobrazie i wykorzystujące materiały, które można znaleźć w przyrodzie. Są to np. liście, szyszki, gałązki, kamyki, piasek. W trakcie warsztatów dzieci z rodzicami będą tworzyć instalacje krajobrazowe, wykorzystując do tego skarby jesieni. Sztuka Land Art pobudza wyobraźnię i kreatywność oraz pozwala odkrywać różnorodność form, faktur i kolorów w świecie przyrody. Wydarzenie wpisuje się w obchody Dnia Krajobrazu, w tym roku pod hasłem "Mój Krajobraz. Współtworzę i chronię" i jest okazją do tego by być blisko natury w rodzinnym gronie, do budowania więzi społecznych i uświadomienia sobie roli krajobrazu w życiu każdego z nas.

14 października o godz. 14:30 - spotykamy się na Rynku w Boguchwale przy Spichlerzu - działanie warsztatowe odbędą się w przestrzeni Pałacowo - Parkowej tuż przy Rynku. W razie niepogody warsztaty odbędą się w sali wystawienniczej MCK w Boguchwale. Prowadzący: Agata Gajdek, Karolina Szczepan -  architektki krajobrazu na co dzień związane z Zakładem Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Rzeszowskiego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny a wydarzenie doskonałe dla cały rodzin bez względu na wiek.

Prosimy o zgłaszanie chęci udziału: fundacja@byc-blisko.pl podając imię, nazwisko i ilość uczestników.

Więcej informacji: www.facebook.com/bycblisko/