Urząd Miejski w Boguchwale

e-mail: um@boguchwala.pl
www: http://boguchwala.pl
Data wydruku: 2021-05-15 16:39:02

Kalendarz Wydarzeń

Dni Boguchwały 2017

Zapraszamy na tegoroczne obchody Dni Boguchwały.

Niedziela rozpocznie się od występów tanecznych. W sali widowiskowej MCK zaprezentują się tancerze Klub Tańca Towarzyskiego "Dżet" Rzeszów-Boguchwała, Studia Baletowego Laili Arifuliny  gr. Assamble i Exercise, Dziecięcy Zespół Artystyczny "Uśmiech" z Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie oraz Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie, Boguchwałki, Zespół Dziecięcy z MCK w Boguchwale, Zespół Taneczny "Małe Kalinki" z Lutoryża, Akademia Tańca Miczałowscy oraz Studio Tańca "PASSjA".

Na terenie Rynku Miejskiego nie zabraknie atrakcji - dmuchańców, pokazów sprzętu strażackiego, miasteczko bezpieczeństwa ruchu drogowego, stoisk z potrawami regionalnymi, zabawkami i kosmetykami. Od godz. 15:00 na scenie zaprezentują się: zespół "Kompanija", zespół "Mimo wszystko" z Mogielnicy oraz "Effatha". Wieczorem na scenie wystąpią polscy Beatlesi, czyli zespół "The Postman", a całość zakończy dyskoteka pod gwiazdami w rytmach lat 90-tych.

NIEDZIELA - 4 CZERWCA | BOGUCHWAŁA - Rynek Miejski


Organizatorami Dni Boguchwały są: Gmina Boguchwała oraz Miejskie Centrum Kultury we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Boguchwale, Lokalnym Ośrodkiem Kultury "Razem" w Niechobrzu, Lokalnym Ośrodkiem Kultury "Wspólnota" w Zgłobniu, Zarządem ZOSP RP w Boguchwale, Lokalną Grupą Działania "Trygon - Rozwój i Innowacja", Stowarzyszeniem Rozwoju Oświaty Gminy Boguchwała, Fundacją "Być Blisko" oraz Stowarzyszeniem Krzewienia Kultury Zespół Pieśni i Tańca "Kompanija".