Urząd Miejski w Boguchwale

e-mail: um@boguchwala.pl
www: http://boguchwala.pl
Data wydruku: 2020-08-09 10:20:05

Wszystkie aktualności

Zapraszamy na boguchwalskie baseny

Zapraszamy na Kompleks Basenów Kąpielowych w Boguchwale, które zostaną uruchomione od piątku 3 lipca.

Kompleks Basenów Kąpielowych to nowoczesny obiekt rekreacyjny wyposażony w wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Doskonałe miejsce do zabawy, wypoczynku i relaksu. Na terenie kompleksu znajduje się basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci, plac zabaw, boisko do piłki plażowej oraz zaplecze sanitarne (przebieralnie, natryski, toalety).

W sezonie 2020 na terenie kompleksu otwarte będą 3 punkty gastronomiczne oferujące dania fast-food, dania z grilla, przekąski, lody oraz wiele innych.

Godziny otwarcia obiektu:


UWAGA

W związku z działaniami profilaktycznymi ukierunkowanymi na ograniczenie możliwości rozprzestrzeniania koronawirusa SARS-CoV-2 liczba osób jednoczasowo korzystających z Kompleksu Basenów w Boguchwale nie może przekraczać 500.

Należy zachowywać dystans społeczny i minimalną odległość od osób postronnych zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa na całym obszarze obiektu, także podczas kąpieli w wodzie, jak również w czasie oczekiwania na wejście na teren Kompleksu Basenów (z wyłączeniem osób wspólnie zamieszkujących).

Pełny regulamin na stronie: Baseny w Boguchwale