Urząd Miejski w Boguchwale

e-mail: um@boguchwala.pl
www: http://boguchwala.pl
Data wydruku: 2020-07-13 16:08:45

Wszystkie aktualności

Trzy zwycięstwa drużyn Lubczy bez straconego seta

Siatkarkom Lubczy udało się przełamać po trzech przegranych meczach. Tym razem drużyna z Racławówki odniosła wysokie zwycięstwo w Radymnie, pokonując tamtejszy Feniks 3:0. Mecz trwał niespełna godzinę. W poszczególnych setach Lubcza wygrywała kolejno do 13, 16 i 12. Decydującym elementem była zagrywka, którą przyjezdne zdobywały sporo punktów. Po pięciu meczach siatkarki z Racławówki zajmują czwartą lokatę w tabeli.

Podkarpacka 1. Liga Kobiet:

Feniks Radymno – Lubcza Racławówka 0:3 (13:25, 16:25, 12:25) 

Z wygranej w trzech setach cieszyła się także drużyna siatkarzy występująca w rozgrywkach Podkarpackiej 1. Ligi Mężczyzn. Lubcza zwyciężyła we własnej hali z Siarką Tarnobrzeg. Szczególnie w pierwszym secie podopieczni trenera Marka Samolewicza dominowali na parkiecie i utrzymywali wysokie prowadzenie od początku do końca. W drugiej i trzeciej partii Siarka postawiła gospodarzom trudniejsze warunki, ale nie zdołała wygrać choćby jednej z nich. Lubcza po raz trzeci z rzędu wygrała bez straconego seta i choć pozostaje na piątym miejscu w tabeli, to jej strata do czołówki znacząco się zmniejszyła.

Podkarpacka 1. Liga Mężczyzn:

Lubcza Racławówka – Siarka Tarnobrzeg 3:0 (25:17, 25:23, 25:20) 

Identycznym rezultatem zakończył się mecz drugiej męskiej drużyny Lubczy, która wygrała z Sokołem Sieniawa. Pierwszy set przebiegał zdecydowanie pod dyktando graczy z Racławówki, którzy przez chwilę prowadzili już nawet 21:8, a ostatecznie wygrali do 11. W drugim secie Sokół zagrał nieco lepiej i o wyniku rozstrzygnęła końcówka, którą do 22 zwyciężyli gospodarze. Lubcza II dopięła swego w trzecim secie, którego podopieczni trenera Mateusza Hołobuta wygrali do 13. Drużyna z Racławówki zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

Podkarpacka 2. Liga Mężczyzn:

Lubcza II Racławówka – Sokół Sieniawa 3:0 (25:11, 25:22, 25:13)

źrodło i foto: www.sstlubcza.com