Urząd Miejski w Boguchwale

e-mail: um@boguchwala.pl
www: http://boguchwala.pl
Data wydruku: 2020-07-13 16:31:47

Wszystkie aktualności

Zebrano ponad 1800 kg żywności dla potrzebujących

W dniach  29 i 30 listopada młodzież z czterech szkół z terenu Gminy Boguchwała zaangażowała się do pomocy w ramach akcji "Świątecznej Zbiórce Żywności". Uczniowie wytrwale i z uśmiechami na twarzach kwestowali na rzecz osób samotnych i niepełnosprawnych.

W ramach współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej młodzież ze Szkoły Podstawowej im. gen. Stanisława Maczka w Boguchwale, Szkoły Podstawowej im. ks. Czesława Przystasia w Lutoryżu, oraz Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Niechobrzu oraz Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Nosówce w wybranych sklepach na terenie gminy rozdawała ulotki i zachęcała do udziału w akcji oraz zbierała produkty do koszy wystawionych w sklepach. Uczniowie kwestowali w sklepach Biedronka (Boguchwała), Stokrotka (Boguchwała, Niechobrz), Delikatesy GS (Boguchwała, Lutoryż, Niechobrz), Marmax (Lutoryż), Premium (Nosówka). Wolontariuszom udało się zebrać ponad 1800 kg produktów dla osób potrzebujących z terenu gminy.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Boguchwale uprzejmie dziękuje za postawę godną naśladowania w kształtowaniu otaczającej rzeczywistości oraz zmieniania świata na lepsze, dzięki Państwa udziałowi w "Świątecznej Zbiórce Żywności". Państwa zaangażowanie i gotowość niesienia bezinteresownej pomocy zasługują na najwyższe uznanie. To dowód, że razem możemy więcej. Dziękujemy!

źródło: mopsboguchwala.naszops.pl/n,podziekowania, fot. SP Boguchwała, SP Lutoryż, SP Nosówka