Urząd Miejski w Boguchwale

e-mail: um@boguchwala.pl
www: http://boguchwala.pl
Data wydruku: 2020-04-04 20:40:09

Wszystkie aktualności

Ważne zwycięstwo Jedności w Stobiernej

Piłkarze Izolatora Boguchwała nie będą dobrze wspominać meczu rozegranego w sobotę na IzoArenie. W starciu z wiceliderem rozgrywek KS Wiązownica podopieczni trenerów Bogacza i Kachniarza przegrali 0:5. Do przerwy mecz był jeszcze dosyć wyrównany i „Izolacja” przegrywała tylko jedną bramką, ale po zmianie stron na boisku dominowali już tylko przyjezdni. W efekcie zespół z Boguchwały spadł na 12. miejsce w tabeli.

IV Liga Podkarpacka:

Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 0:5

Miłą niespodziankę sprawili swoim kibicom piłkarze Jedności Niechobrz, którzy zagrali bardzo dore spotkanie i wygrali na trudnym terenie w Stobiernej 3:0. Jako pierwszy do siatki trafił Damian Rak. Na krótko po zmianie stron z uderzeniem z rzutu karnego na 2:0 podwyższył Dariusz Szeliga, a w końcówce spotkania wynik ustalił Mateusz Rachwalski. Dzięki tej wygranej zespół z Niechobrza awansował na 8. pozycję w tabeli.

klasa okręgowa:

KS Stobierna – Jedność Niechobrz 0:3

Nie wiedzie się Iskrze Zgłobień w meczach rozgrywanych na własnym terenie. Piłkarze trenera Kamila Kawy przegrali u siebie po raz piąty, tym razem nie urywając choćby punktu drużynie zamykającej tabelę- Piastowi Nowa Wieś. Iskra jako pierwsza objęła prowadzenie już w 2 minucie, ale później błędy w defensywie przełożyły się na porażkę 3:5. Gole dla zespołu ze Zgłobnia strzelali Michał Bać (dwa) i Michał Ostrowski. Punktów nie zdobył także Grom, który jednak postawił liderowi z Czudca bardzo trudne warunki. Do przerwy utrzymywał się remis 1:1, ale w drugiej części gry faworyzowany zespół gospodarzy zdobył dwa gole i triumfował 3:1. Hat- trickiem w tym spotkaniu popisał się Tomasz Pietrasiewicz. Bramkę dla Gromu zdobył Dawid Bobowski.

A- klasa:

Iskra Zgłobień – Piast Nowa Wieś 3:5

Czarni Czudec – Grom Mogielnica 3:1

Piłkarki Izolatora Boguchwała odniosły trzecie zwycięstwo w sezonie pokonując na własnym terenie Potok Sitno 4:0. Bramki na wagę zwycięstwa zdobyły Klaudia Kondracka (3) oraz Sylwia Witalec. Obecnie drużyna z Boguchwały zajmuje 6 miejsce w tabeli II ligi kobiet.

II Liga Kobiet:

Izolator Boguchwała – Potok Sitno 4:0

źrodło: www.facebook.com/Grom-Mogielnica-1080560601962796, www.facebook.com/iskrazgl, www.90minut.pl

foto: UM, www.facebook.com/podkarpackapilkanozna

obszerna galeria zdjęć z meczu piłkarek Izolatora dostępna na stronie: www.facebook.com/pg/boguchwala.gmina