Urząd Miejski w Boguchwale

e-mail: um@boguchwala.pl
www: http://boguchwala.pl
Data wydruku: 2019-12-15 00:16:24

Wszystkie aktualności

Możliwość dofinansowania do wyjazdu na XXI Wystawę Rolniczą Agro Show

W dniach 19-22 września w miejscowości Bednary w Wielkopolsce odbędzie się XXI Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Show. Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych oferuje dofinansowanie do wyjazdu dla grup zorganizowanych.

Wystawa Agro Show jest organizowana od 1999r. Jest to miejsce miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn oraz urządzeń rolniczych, a dla rolników okazja do zapoznania się z ofertą rynkową w tym zakresie. Agro Show to również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu rolnicy przybywający na Agro Show podczas 4 dni Wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą.

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych jak co roku przyznaje dofinansowanie do przyjazdu zorganizowanej grupy osób na wystawę. Organizatorem przyjazdu może być każdy podmiot.

Dopłata następuje do każdego zgłoszonego autokaru. O jej wysokości decyduje miejsce wyjazdu. Za miejsce wyjazdu grupy uznawana jest siedziba organizatora (powiat). Aby uzyskać najwyższą możliwą kwotę dofinansowania, należy zarejestrować się on-line do 6 września.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie https://www.agroshow.pl/