Urząd Miejski w Boguchwale

e-mail: um@boguchwala.pl
www: http://boguchwala.pl
Data wydruku: 2018-04-23 18:53:38

Wszystkie aktualności

II Świąteczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Ks. Proboszcza Stanisława Zimnego

W minioną sobotę w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mogielnicy odbył się II Świąteczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Proboszcza Parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego i NMP Matki Kościoła w Mogielnicy ks. Stanisława Zimnego.

W turnieju wzięło udział 35 zawodników, którzy rywalizowali ze sobą w mieszanych zespołach trójkowych - rodzic oraz dwóch uczniów. Dużo emocji, dobra zabawa oraz głośny doping członków rodziny, tak w skrócie można opisać to co wydarzyło się tego dnia w Mogielnicy. Poza tym rozgrywki były wspaniałą formą relaksu i czynnego wypoczynku oraz okazją do aktywnego i wspólnego spędzenia wolnego czasu w gronie rodzinnym.

Po trzygodzinnych zmaganiach wyłonione zostały najlepsze drużyny, które z rąk ks. Proboszcza Stanisława Zimnego oraz dyrektora Szkoły Podstawowej w Mogielnicy Łukasza Bubicza otrzymały puchary oraz cenne nagrody.

Organizatorzy turnieju pragną serdecznie podziękować Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mogielnicy za pomoc przy organizacji rozgrywek oraz ufundowane nagrody.