a
data wydruku: 2024-06-20 11:49:35
BOGUCHWAŁA OFICJALNY SERWIS INFORMACYJNY

Gmina Boguchwała

e-mail: um@boguchwala.pl www: boguchwala.pl

Wszystkie aktualności

Podziękowanie za udział w akcji sprzątania gminy

W piątek i sobotę, tj. 12-13 kwietnia mieszkańcy Gminy Boguchwała zbierali śmieci w ramach akcji sprzątania Gminy Boguchwała.

Inicjatywa została zorganizowana, jak co roku, przez Referat Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Boguchwale przy współpracy z Lokalnym Ośrodkiem Kultury "Razem" w Niechobrzu, Lokalnym Ośrodkiem Kultury "Wspólnota" w Zgłobniu, Młodzieżową Radą Miejską w Boguchwale i Miejskim Centrum Kultury w Boguchwale.

Do wspólnej akcji przystąpili uczniowie i nauczyciele wszystkich szkół zlokalizowanych na terenie naszej gminy, pracownicy ośrodków kultury, a przede wszystkim mieszkańcy, którzy przychodzili całymi rodzinami. Organizator zapewnił wszystkim uczestnikom rękawice ochronne i worki na śmieci. W ramach akcji zebrano prawie 200 worków, co dało łącznie około 20 m3 odpadów.

Składamy serdeczne podziękowania organizatorom i wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznej akcji sprzątania. Szczególne podziękowania należą się najmłodszym mieszkańcom naszej gminy, aktywnie i licznie uczestniczącym w akcji. Dziękujemy także Gospodarce Komunalnej Sp. z o.o., która corocznie aktywnie wspiera gminę w organizacji akcji i odbiorze odpadów.

Pamiętajmy, że troska o stan środowiska to zbiorowa odpowiedzialność wszystkich mieszkańców naszej gminy.

fot. SP1 Niechobrz, SP2 Niechobrz, SP Wola Zgłobieńska, SP Zgłobień, SP Boguchwała

Metryka dokumentu:
data wytworzenia informacji 2024-04-17
opublikował Tomasz Sitek
stanowisko Administrator
data publikacji 2024-04-17 15:13
data ostatniej aktualizacji 2024-04-18 07:25
aktualizacja dokonana przez Tomasz Sitek

Data zmiany Zmodyfikował Czynność
2024-04-18 07:25 Tomasz Sitek publikacja treści