Gmina Boguchwała

e-mail:
www: http://boguchwala.pl
Data wydruku: 2023-06-09 16:16:36

Wszystkie aktualności

Rodzinny Rajd Rowerowy

Gmina Boguchwała, Stowarzyszenie Sportowo-Turystyczne Lubcza, Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale, Lokalny Ośródek Kultury „Wspólnota” w Zgłobniu oraz Lokalny Ośródek Kultury „Razem” w Niechobrzu zapraszają, w ramach Gminnego Dnia Dziecka, na Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się 28 maja 2023 r. Start o godzinie 12:00 z Boguchwały, Zgłobnia i Kielanówki.

Rajd rowerowy skierowany jest do dzieci w wieku od 7 lat, młodzieży i rodziców. Organizatorzy przygotowali 3 trasy wycieczkowe:

Pamiętajcie, to nie jest wyścig, jedziemy tempem spacerowym i zbieramy informacje turystyczno - krajoznawcze. Przemieszczamy się drogami powiatowymi i gminnymi, gdzie obowiązują zasady ruchu drogowego. Po zakończeniu rajdu uczestnicy wracają do domów we własnym zakresie.

Uczestnicy nieletni muszą posiadać kask rowerowy i być pod opieką dorosłego opiekuna. Dopuszcza się możliwość uczestniczenia zorganizowanych grup np. szkolnych (10-20 osób i dwóch opiekunów).

Organizatorzy zapewniają przewodnictwo na trasie, ubezpieczenie NW i opiekę medyczną, nagrody za udział w konkursach, kiełbasę na ognisku. Udział w imprezie jest bezpłatny. Wymagane jest jednak wcześniejsze zgłoszenie i wypełnienie karty zgłoszeniowej (potwierdzamy zapoznanie się z regulaminem, klauzula RODO, dane do ubezpieczenia, zgodę opiekuna na udział dziecka w imprezie i wykorzystanie wizerunku na potrzeby promocji imprezy).

Zapisy do 25 maja 2023 r.: