a
data wydruku: 2024-05-24 12:09:30
BOGUCHWAŁA OFICJALNY SERWIS INFORMACYJNY

Gmina Boguchwała

e-mail: um@boguchwala.pl www: boguchwala.pl

Wszystkie aktualności

Rusza V edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego "W świecie poezji i pieśni Karola Wojtyły"

Z okazji zbliżającej się 103. rocznicy urodzin Jana Pawła II Gminna Biblioteka Publiczna, filia w Mogielnicy, wraz ze Szkołą Podstawową w Mogielnicy zapraszają serdecznie wszystkich uczniów ze szkół podstawowych z terenu gminy do wzięcia udziału w V Gminnym Konkursie Recytatorskim pn. "W świecie poezji i pieśni Karola Wojtyły". Chcielibyśmy, aby to spotkanie z twórczością Karola Wojtyły było pięknym znakiem uczestnictwa w kolejnej rocznicy urodzin naszego rodaka, ale także inspiracją do pogłębienia wiedzy na temat życia i działalności Papieża Polaka.

Konkurs obejmuje dwie kategorie: recytacja wiersza lub piosenka twórczości Karola Wojtyły. Kartę zgłoszeniową uczestnik może dostarczyć organizatorowi drogą mailową (ania.grzebyk@interia.pl), osobiście do Gminnej Biblioteki Publicznej w Boguchwale lub filii w Mogielnicy do 5 maja 2023 r.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 18 maja 2023 roku o godzinie 10:00 w Domu Ludowym w Mogielnicy. Szczegółowe informacje o konkursie w załączonym Regulaminie.

Koordynatorem konkursu jest bibliotekarz Anna Grzebyk

Metryka dokumentu:
data wytworzenia informacji 2023-03-16
opublikował Tomasz Sitek
stanowisko Administrator
data publikacji 2023-03-16 12:11
data ostatniej aktualizacji
aktualizacja dokonana przez

Data zmiany Zmodyfikował Czynność