Urząd Miejski w Boguchwale

e-mail: um@boguchwala.pl
www: http://boguchwala.pl
Data wydruku: 2020-04-04 19:49:36

Obiekty rekreacyjno-sportowe

Baseny w Boguchwale

ZMODERNIZOWANE BASENY OTWARTE ZAPRASZAJĄ

Najlepszy sposób na ochłodę w gorący dzień? Skorzystać z oferty boguchwalskich basenów! Do Państwa dyspozycji będą dwa baseny:

W sąsiedztwie mniejszego basenu znajduje się plac zabaw.

Godziny otwarcia:

Dane teleadresowe:

Administrator kompleksu:

Urząd Miejski w Boguchwale
Referat Infrastruktury
tel. tel. 17 87 55 259

Dojazd:

Komunikacja:

Komunikat o stanie sanitarnym

W związku z rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 dotyczącego wymagań wody na pływalniach i sposobu jej kontroli informujmy w jaki sposób realizujemy   powyższe rozporządzenie:

  1. Wyniki analiz laboratoryjnych umieszczamy na naszej stronie internetowej oraz zgodnie z rozporządzeniem wyniki w ciągu 24 godz. przesyłamy do Powiatowego Inspektora Sanitarnego.
  2. Pracownicy obsługi technicznej codziennie w godz. 09:00, 12:00, 16:00 i 19:00 dokonują na poszczególnych basenach pomiarów fizykochemicznych wody.
  3. Razy w miesiącu woda basenowa jest pobierana do badań przez laboratorium zewnętrzne mające akredytacje Ministerstwa Zdrowia, które wykonuje analizy fizykochemiczne i bakteriologiczne . Wyniki są przesyłane do Powiatowej Inspekcji Sanitarnej.
  4. Niezależnie od powyższych kontroli woda badana jest również przez Powiatową Inspekcję Sanitarną.
  5. Nadzór nad jakością wody sprawują pracownicy GOKOM Infrastruktura sp. z o.o. z siedziba w Boguchwale, a uzdatnianie wody realizowane  jest automatycznie przez system dozowników.

Jakość wody na basenie w Boguchwale jest zgodna z normami  dzięki specjalistycznym urządzeniom dozowania oraz wspomagającym preparatom  zwalczającym  bakterie, algi, glony i grzyby.