Przełamanie Gromu. Novi zakończyli rundę zwycięstwem

Izolator Boguchwała rywalizował na wyjeździe z liderem IV Ligi Koroną Rzeszów. Spotkanie przez długi fragment było bardzo wyrównane i utrzymywał się wynik remisowy. W drugiej połowie faworyzowany zespół z Rzeszowa zdołał jednak zdobyć dwie bramki i ostatecznie rozstrzygnął mecz na swoją korzyść. Decydujące trafienia padły w ostatnim kwadransie, a ich autorami byli Maciej Maślany i Dawid Przybyło. „Izolacja” zajmuje obecnie 11. pozycję.

IV Liga Podkarpacka:
Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała 2:0

Jedność Niechobrz swój mecz rozegrała w piątek, a jej rywalem była drużyna rezerw Resovii Rzeszów. Pierwsza połowa spotkania była bardzo emocjonująca, szczególnie w samej końcówce. W ciągu siedmiu minut padło trzy bramki. Dwie z nich zdobyli gracze z Rzeszowa, a jedną strzelił Dariusz Szeliga z Jedności. W drugiej połowie dominację przejęli piłkarze Resovii i zdobyli jeszcze trzy gole, a co za tym idzie ostatecznie triumfowali 5:1. Dzięki temu rzeszowski zespół utrzymał się na fotelu wicelidera tabeli, a Jedność jest dziewiąta.

Klasa okręgowa:
Jedność Niechobrz – Resovia II Rzeszów 1:5

Drużyna Iskry w bieżącym sezonie kompletnie nie radzi sobie w meczach rozgrywanych na własnym stadionie. Zespół ze Zgłobnia punktuje na wyjazdach, ale u siebie poniósł czwartą porażkę z rzędu. Tym razem podopieczni trenera Kamila Kawy ulegli Trzciance Trzciana 0:3. Przełamał się za to Grom Mogielnica, który po serii porażek, tym razem wysoko wygrał ze Startem Borek Stary na „Wichroarenie”. Gospodarze zdobyli w tym spotkaniu pięć bramek, a rywale odpowiedzieli tylko jedną. Trzy gole dla Gromu zdobył Dawid Bobowski, a po jednym dołożyli Amadeusz Radliński oraz grający trener Michał Kachniarz. Iskra jest dziesiąta w tabeli, a Grom zajmuje trzynaste miejsce.

A-klasa:
Iskra Zgłobień – Trzcianka Trzciana 0:3
Grom Mogielnica
– Start Borek Stary 5:1

Drużyny z B- klasy rozegrały w niedzielę ostatnią kolejkę rundy jesiennej. Novi zakończyli rundę zwycięstwem, pokonując w Grodzisku tamtejszy Sokół 5:0. Zespół z Nosówki zimę spędzi na fotelu lidera tabeli, z sześciopunktową przewagą nad rywalami. Jesienią podopieczni trenera Grzegorza Chwasty odnieśli dziesięć zwycięstw i ponieśli jedną porażkę. Końcówka rundy nie była udana dla Płomyka, który tym razem przegrał ze Startem Lubenia. Lutoryżanie przez kilka kolejek byli wiceliderem tabeli, ale ostatecznie zakończyli rundę na piątym miejscu.