Izolator dogonił lidera. Zaproszenie na wyjazdowy mecz do Przemyśla

Izolator Boguchwała na własnym stadionie pokonał drużynę Wisłoka Wiśniowa 4:0. Wynik spotkania w 15. minucie otworzył Patryk Róg, który bramkę zdobył celnym strzałem z okolic linii pola karnego. Mimo wyraźnej przewagi Izolatora zgromadzeni kibice na bramkę musieli czekać do 72. minuty. Wówczas z rzutu wolnego w pole karne zacentrował Adrian Sitek, tor lotu piłki piętą zmienił Dawid Pałys-Rydzik uniemożliwiając skuteczną interwencję Marcinowi Wieczerzakowi. Ozdobą meczu był trzeci gol. Patryk Zieliński zagrał piłkę do niepilnowanego Dawida Pałysa-Rydzika, który zdecydował się na strzał z pierwszej piłki robiąc to na tyle celnie, że futbolówka wpadła tuż obok słupka. Wynik meczu w 90. minucie pojedynku ustalił Zieliński. Porażka Polonii w Pilźnie pozwoliła Izolatorowi zrównać się punktami z liderem IV ligi.

IV liga podkarpacka:
ZKS Izolator Boguchwała - LKS Wisłok Wiśniowa 4:0

W najbliższą sobotę 27 października drużyna z Boguchwały zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z liderującą Polonią Przemyśl. Urząd Miejski w Boguchwale oraz ZKS Izolator Boguchwała zapraszają do wspólnego kibicowania. Przejazd na mecz jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Szczegóły na stronie: www.zksizolator.eu

Już dziś Izolator Boguchwała zmierzy się ze Stalą Rzeszów w ćwierćfinale Pucharu Polski Rzeszów-Dębica. Izolator w rozgrywkach pucharowych do tej pory mierzył się z przedstawicielami rzeszowskiej klasy okręgowej. W pierwszym meczu biało-zieloni pokonali Sawę Sonina 3:0, w drugim Głogovię Głogów Małopolski 5:3. Zapraszamy na IzoArenę o godz. 15:00 oraz do śledzenia relacji live na stronie: podkarpacielive.tv

Pierwszą porażkę w sezonie zanotowała kobieca drużyna Izolatora. W meczu na szczycie III ligi "Izolatki" musiały uznać wyższość rywalek ze Startu Jarosław, przegrywając 2:1. Jedyną bramkę dla drużyny z Boguchwały zdobyła Sylwia Witalec.

III liga kobiet:
ZKS Izolator Boguchwała - UKS Start Jarosław 1:2

Czwarte zwycięstwo w sezonie zanotowała Jedność. W wyjazdowym spotkaniu drużyna z Niechobrza pokonała Strug Tyczyn 2:1. Wynik spotkania tuż przed przerwą otworzył Damian Szeliga. I w tym meczu Jedności tradycji stało się zadość - bramki padały w ostatnich minutach gry. Najpierw drugiego gola dla drużyny z Niechobrza zdobył Łukasz Kalandyk a w 92. minucie wynik ustalił Łukasz Janik.

Klasa okręgowa:
MKS Strug Tyczyn - LKS Jedność Niechobrz 1:2

Podziałem punktów zakończył się pojedynek Piasta Nowa Wieś i Iskry Zgłobień. W szeregach Iskry dobrze bronił Damian Czech, który kilka razy uratował drużynę ze Zgłobnia przed utratą bramki. W drugiej połowie spotkania Iskrze należał się rzut karny za zagranie ręką, ale umknęło to uwadze arbitrów. Wynik spotkania ustalili Krystian Szymański oraz Tomasz Pietrasiewicz.

Klasa A:
LKS Piast Nowa Wieś - LKS Iskra Zgłobień 1:1

Festiwal strzelecki urządziły sobie drużyny Novi i Płomyka. Piłkarze z Nosówki rozgromili Sokoła Grodzisko aż 11:0. Czterema trafieniami popisał się Marcin Byjoś, po hat-tricku dołożyli Adrian Rogala oraz Miłosz Patronik, a jedno trafienie zaliczył również Mateusz Ostrowski.

Wynikiem 10:0 zakończyło się spotkanie Płomyka z Orłami Pstrągówka. Bramki dla drużyny z Lutoryża zdobywali: Mateusz Wardzała (2), Paweł Barczak (2), Jakub Bosek (2), Adrian Powierża, Mateusz Wardzała, Levon Vardanian oraz Wojciech Kowalski. Grom Mogielnica odbywał obligatoryjną pauzę.