Wysokie zwycięstwo Izolatora w Strzyżowie. Jedność, Iskra i Płomyk z kompletami punktów

Izolator Boguchwała wygrał po raz szósty w rundzie wiosennej. "Izolacja" pokonała Wisłok Strzyżów aż 7:0. Izolator na prowadzenie wyszedł już w 3. minucie. Wówczas w polu karnym sfaulowany został Kamil Rębisz, a rzut karny pewnie wyegzekwował Piotr Szkolnik. W 39. minucie po strzale Patryka Zielińskiego biało-zieloni wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Tuż przed końcem pierwszej połowy Adrian Sitek minął rywali, po czym został sfaulowany, a arbiter prowadzący to spotkanie pokazał pomocnikowi Wisłoka czerwoną kartkę. Trzecią bramkę w 8. minucie trwania drugiej połowy zdobył Krzysztof Szymański. W 83. minucie głową do bramki rywali trafił Dąbek. Następne trzy gole zdobywał już tylko jeden zawodnik. Łukasz Szczoczarz w zaledwie 5 minut ustrzelił hat-tricka.

IV liga podkarpacka:
MKS Wisłok Strzyżów - ZKS Izolator Boguchwała 0:7

W ramach 25. kolejki klasy okręgowej Jedność na własnym terenie podejmowała Crasnovię. Mecz lepiej rozpoczęli goście, którzy w 27. minucie objęli prowadzenie. Jedność do przerwy wyrównała po golu Kalandyka. Losy spotkania rozstrzygnęły się w samej końcówce. Zwycięstwo Jedności przypieczętowali Kłeczek i Rachwalski.

Klasa okręgowa:
LKS Jedność Niechobrz - KS Crasnovia Krasne 3:1

Bardzo ważne punkty trafiły na kontro Iskry. Z trudnego pojedynku w Wysokiej Głogowskiej drużyna ze Zgłobnia wyszła zwycięsko. W 30. minucie bramkę zdobył kapitan Iskry Kamil Ostrowski. Wynik spotkania w 71. minucie ustalił Tomasz Pietrasiewicz. Dzięki zwycięstwu drużyna ze Zgłobnia opuściła strefę spadkową klasy A. Jeden punkt trafił natomiast na konto Gromu. Drużyna z Mogielnicy zremisowała w Jasionce 1:1. Grom wyszedł na prowadzenie tuż przed przerwą po golu Karola Wróbla. Gospodarze jednak wyrównali już w 3. minucie drugiej części gry.

Klasa A, grupa Rzeszów I:
KS Orzeł Wysoka Głogowska - LKS Iskra Zgłobień 0:2
LKS Jasionka - LKS Grom Mogielnica 1:1

Nadzieje na awans do klasy A oddaliły się od piłkarzy z Nosówki. W niedzielę Novi ulegli na własnym terenie drużynie z Lubeni 1:5. Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył w 85. minucie Adrian Rogala. Pierwszego zwycięstwa w sezonie doczekali się wreszcie piłkarze Płomyka, którzy w wyjazdowym spotkaniu pokonali Albatrosa Szufnarowa 4:1. Klasycznym hat-trickiem popisał Adrian Borowiec zdobywając 3 gole w pierwszej połowie. Do bramki rywali trafił także Mateusz Sitek.