Kolejne zwycięstwo Izolatora. Pierwsza wiosenna wygrana Jedności

Izolator zanotował kolejny komplet punktów w rundzie wiosennej. Wyjazdowy mecz z Sokołem Nisko rozpoczął się pod dyktando drużyny z Boguchwały. W 18. minucie, po dobrym rozegraniu z Krzysztofem Szymańskim, wynik otworzył Kamil Rębisz. Już 4 minuty później "Izolacja" podwyższyła prowadzenie. Rębisz wygrał szybkościowy pojedynek z obrońcą i minął bramkarza gospodarzy. Trzeci gol padł niespełna 2 minuty później. Znów bardzo dobrze pokazał się Rębisz, który idealnie dograł do Patryka Zielińskiego. W drugiej części spotkania drużyna Izolatora wręcz stanęła, a inicjatywę przejął Sokół. W 74. minucie nieporozumienie gości wykorzystał Marcin Tur. W 90. minucie po dośrodkowaniu Tura kontaktową bramkę zdobył Krystian Lebioda. Sokół był bliski wyrównania, ale "Izolacja" przetrzymała doliczony czas gry.

IV liga podkarpacka:
MKS Sokół Nisko - ZKS Izolator Boguchwała 2:3

Jedność odniosła pierwsze zwycięstwo na wiosnę i jak na razie jest jedyną drużyną w klasie okręgowej, która nie straciła gola. W wyjazdowym spotkaniu drużyna z Niechobrza pokonała Iskrę Jawornik Polski. Wynik meczu w 25. minucie otworzył Michał Kucharzyk. Po przerwie, w 62. minucie spotkania, wynik podwyższył Dariusz Szeliga, a w samej końcówce do bramki gospodarzy trafił Dominik Grzebyk.

Klasa okręgowa:
KS Iskra Jawornik Polski - LKS Jedność Niechobrz 0:3

Kolejny mecz bez punktów zanotowała drużyna Gromu, która na własnym terenie przegrała z Czarnymi Czudec. Mecz zakończył się identycznym wynikiem co w rundzie jesiennej. Jedyna bramka padła w 46. minucie. Po podaniu Raka do siatki trafił Górecki. Punkt wywalczyła natomiast Iskra, która zremisowała ze Świlczanką 2:2. Goście wyszli na prowadzenie już w 2. minucie meczu. Drużyna ze Zgłobnia odpowiedziała dopiero w drugiej połowie. W odstępie trzech minut bramkarza ze Świlczy pokonali Pietrasiewicz i Ostrowski. Trzy punkty Iskrze odebrał w 78. minucie Nowak. Po 16 kolejkach drużyny z Mogielnicy i Zgłobnia zajmują ostatnie miejsca w tabeli klasy A.

Klasa A, grupa Rzeszów I:
LKS Iskra Zgłobień - LKS Świlczanka Świlcza 2:2
LKS Grom Mogielnica - LKS Czarni Czudec 0:1

Próbująca dogonić czołówkę i miejsca premiowane awansem drużyna Novi zmierzyła się na własnym terenie z rzeszowskim Zimowitem. Wynik spotkania otworzyli goście po golu Antkiewicza. Już 5 minut później z rzutu karnego wyrównał Rogala. Tuż po zmianie stron Novi wyszli na prowadzenie. Po rozegraniu rzutu rożnego do własnej bramki trafił Kawalec. Prowadzenie piłkarzy z Nosówki nie trwało długo bo w 52. minucie wyrównał Haligowski. Wynik do końca nie uległ zmianie a obie drużyny kończyły mecz w 10-tkę. Płomyk pozostaje jedyną drużyną w klasie B bez zwycięstwa. Tym razem lepsza okazała się drużyna Grunwaldu Połomia.