36-040 Boguchwała | ul. Suszyckich 33 | godz. pracy Urzędu Miejskiego: 7:30 - 15:30 | tel. 17 87 55 200 | um@boguchwala.pl |

Wszystkie aktualności

Izolator pokonuje lidera. Grom lepszy od Hermanowej

DSC_2686.JPG,

Izolator Boguchwała w Święto Niepodległości pokonał lidera ligi Rzemieślnika Pilzno aż 5:1. Izolator rozpoczął spotkanie bardzo udanie. Już w 2. minucie do bramki gospodarzy trafił Krzysztof Szymański. W 13. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego prowadzenie podwyższył Patryk Zieliński. Wówczas do głosu doszli gospodarze, którzy wykorzystali jedyny błąd defensywy Izolatora i zdobyli bramkę kontaktową. Izolator odpowiedział trafieniem Patryka Roga. Bramki w drugiej połowie zdobywali już tylko pikarze z Boguchwały, a na listę strzelców ponownie wpisali się Zieliński i Róg. W sobotę 18 listopada o godz. 13:00 na IzoArenie biało-zieloni zakończą rozgrywki ligowe w 2017 roku. Ostatnim przeciwnikiem Izolatora w rundzie jesiennej będzie KS Wiązownica.

IV liga podkarpacka:
LKS Rzemieślnik Pilzno - ZKS Izolator Boguchwała 1:5

Po dwóch wygranych meczach Jedność liczyła na kolejny komplet punktów w meczu z Dynovią, która nie zwyciężyła w ostatnich pięciu spotkaniach. Niechobrzanie wyszli na prowadzenie już w 10. minucie po golu Krzysztofa Boska, jednak tuż przed przerwą wyrównał Tworzydło. Bramkę na wagę trzech punktów dla gospodarzy zdobył w 86. minucie Paszko.

Klasa okręgowa:
TS Dynovia Dynów - LKS Jedność Niechobrz 2:1

Grom po ciekawym meczu pokonał na własnym terenie zespół z Hermanowej 4:2. Gospodarze przegrywali już od 5. minuty, jednak szybko doprowadzili do wyrównania po golu Jakuba Wilka. Dziesięć minut później rywale wyszli ponownie na prowadzenie. Grom odpowiedział w 30. minucie trafieniem Damiana Wiącka. Spotkanie rozstrzygnęło się w ostatnim kwadransie. Zespół z Mogielnicy wyszedł na prowadzenie po rzucie karnym, który skutecznie egzekwował Paweł Barczak. W końcówce na listę strzelców ponownie wpisał się Wiącek ustalając wynik spotkania.

Niestety punktów z Bud Głogowskich nie wywiozła Iskra. Goście objęli prowadzenie w 40. minucie. Pomimo wielu okazji zespół ze Zgłobnia wyrównał dopiero w 90. minucie po golu Dawida Ostrowskiego. W 92. minucie sędziowie nie uznali bramki zdobytej przez Iskrę. Minutę później Bartosz Kadaj strzelił zwycięską bramkę zapewniając gospodarzom trzy punkty.

Klasa A:
LKS Grom Mogielnica - LKS Herman Hermanowa 4:2
Victoria Budy Głogowskie - LKS Iskra Zgłobień 2:1

źródło: www.zksizolator.eu, www.facebook.com/podkarpackapilkanozna, www.facebook.com/iskrazglwww.laczynaspilka.pl
fot. archiwum UM


Liczba odsłon: 286
  • Data aktualizacji: 2018-06-19 08:25
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 972 174