36-040 Boguchwała | ul. Suszyckich 33 | godz. pracy Urzędu Miejskiego: 7:30 - 15:30 | tel. 17 87 55 200 | um@boguchwala.pl |

Wszystkie aktualności

Remis Izolatora z liderem. Pierwsze zwycięstwo Jedności

21083361.jpg,

Izolator Boguchwała w niedzielnym hicie kolejki IV ligi podkarpackiej podejmował lidera Ekoball Stal Sanok. Pierwsza część spotkania jednak nie porywała. Gdy wydawać się mogło, że w pierwszej połowie nie padną bramki, w polu karny faulowany był Piotr Szkolnik. Jedenastkę na bramkę zamienił Zbigniew Dąbek. Po zmianie stron Ekoball w dość przypadkowy sposób wyrównał. Z lekkim uderzeniem Bartosza Sieradzkiego nie poradził sobie bramkarz Izolatora Miłosz Lewandowski. Trener gospodarzy Tomasz Głąb po 70. minucie postawił wszystko na jedną kartę i znacznie wzmocnił ofensywę. Na boisku pojawił się Patryk Zieliński, który miał najlepszą szansę na zdobycie bramki, ale ostatecznie trafił tylko w słupek. Po czterech rozegranych meczach biało-zieloni tracą już 5 punktów nowego lidera z Sieniawy.

IV liga podkarpacka:
ZKS Izolator Boguchwała - Ekoball Stal Sanok 1:1

W ramach 3. kolejki klasy okręgowej Jedność Niechobrz na własnym terenie podejmowała drużynę z Niebylca. Wynik meczu otworzył zawodnik Jedności Mateusz Rachwalski, który pokonał bramkarza gości w 37. minucie. Druga bramka dla zespołu z Niechobrza padła w 65. minucie. Po dośrodkowaniu Krzysztofa Boska i podaniu Michała Kucharzyka, z najbliższej odległości do bramki trafił Szymon Surowiec. Aramix odpowiedział trafieniem już 4 minuty później, jednak był to ostatni gol w tym meczu.

Klasa okręgowa:
LKS Jedność Niechobrz - GKS Aramix Niebylec 2:1

Iskra Zgłobień podejmowała na własnym boisku mocną drużynę z Zaczernia. Przez zdecydowaną część spotkania Iskra była stroną dominującą. Niestety bardziej doświadczeni rywale wykorzystali błędy gospodarzy i szybko objęli prowadzenie. Piłkarze trenera Kocota szukali wyrównania do samego końca, jednak zmarnowali rzut karny, trafili w poprzeczkę, a kilka razy dobrymi interwencjami popisał się bramkarz gości. Mecz zakończył się przegraną Iskry 2:3, a bramki dla drużyny ze Zgłobnia zdobyli Kamil Ostrowski i Mirosław Borek. W sobotę pierwsze spotkanie w sezonie 2017/2018 rozegrał Grom Mogielnica. Drużyna z "Wichroareny" podejmowała beniaminka z Budziwoja. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Klasa A, grupa Rzeszów I:
LKS Iskra Zgłobień - KS Zaczernie 2:3
LKS Grom Mogielnica - KS Grunwald Budziwój 1:1

Po falstarcie zanotowanym w pierwszej kolejce Novi Nosówka rozgromili na wyjeździe drużynę Zimowita Rzeszów aż 7:0. Nieco gorzej poradził sobie Płomyk, który na własnym boisku przegrał z Grunwaldem Połomia 1:2.

Klasa B, grupa Rzeszów II - Strzyżów:
LKS Zimowit Rzeszów - LKS Novi Nosówka 0:7
LKS Płomyk Lutoryż - PKS Grunwald Połomia 1:2

źródło: podkarpacielive.pl, www.90minut.pl, www.facebook.com/podkarpackapilkanozna, www.facebook.com/iskrazgl
fot. www.facebook.com/Klub-Sportowy-Ekoball-SANOK-578502095589514

Liczba odsłon: 305
  • Data aktualizacji: 2018-05-22 15:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 856 148