36-040 Boguchwała | ul. Suszyckich 33 | godz. pracy Urzędu Miejskiego: 7:30 - 15:30 | tel. 17 87 55 200 | um@boguchwala.pl |

Wszystkie aktualności

Izolator bliżej wicemistrzostwa IV ligi. Zwycięstwo Jedności w Bratkowicach

_DSC6225.JPG,
_DSC5949.JPG,
_DSC6735.JPG,

W minionym tygodniu piłkarze Izolatora rozegrali dwa ligowe spotkanie. W środę, w zaległym meczu 27. kolejki, drużyna z Boguchwały, po bardzo trudnym spotkaniu, pokonała Błękitnych Ropczyce 2:1. Gole dla "Izolacji" zdobywali Łukasz Szczoczarz oraz Krzysztof Szymański. Natomiast w sobotnim spotkaniu 29. kolejki Izolator bezbramkowo zremisował z Piastem Tuczempy. Izolator zagrał lepiej niż w pojedynku z Błękitnymi i stworzył więcej okazji do zdobycia bramki. Piast odpowiedział kilkoma groźnymi, ale niecelnymi strzałami. Ostatecznie oba zespoły podzieliły się punktami.

IV liga podkarpacka:
ZKS Izolator Boguchwała - MKS Błękitni Ropczyce 2:1
ZKS Izolator Boguchwała - KS Piast Tuczempy 0:0

Jedność Niechobrz pokonała Bratka Bratkowice w wyjazdowym spotkaniu 27. kolejki klasy okręgowej. Autorem dwóch zwycięskich bramek był Łukasz Kalandyk. Pierwszą zdobył po asyście Jacka Kocurka, zaś drugą z rzutu wolnego podyktowanego za faul na Krzysztofie Bosku.

Klasa okręgowa:
LKS Bratek Bratkowice - LKS Jedność Niechobrz 0:2

Grom Mogielnica uległ w wyjazdowym spotkaniu drużynie z Trzebowniska 3:1. Jedyną bramkę dla gości zdobył Damian Nalepa.

Klasy A, grupa Rzeszów I:
LKS Trzebownisko - LKS Grom Mogielnica 3:1

Drużyna ze Zgłobnia potwierdziła wysoką formę strzelecką pokonując 6:1 Start Lubenia. Ponownie nie zawiódł Bogdan Ruszała, który tym razem ustrzelił hat-tricka i na swoim koncie ma już 14 goli. Aż 12 z nich zdobył w pięciu meczach rundy wiosennej. Nieocenianą rolę odegrał Kamil Ostrowski, który uczestniczył przy wszystkich bramkach zdobytych przez gospodarzy. Punktów nie udało się zdobyć Płomykowi Lutoryż, który na własnym terenie przegrał z Diamentem Pstrągowa 1:3. Mecz Huragan Kozłówek - Novi Nosówka został odwołany.

Klasa B, grupa Rzeszów II - Strzyżów:
LKS Iskra Zgłobień - GKS Start Lubenia 6:1
LKS Płomyk Lutoryż - LKS Diament Pstrągowa 1:3

fot. UM, źródło: www.zksizolator.eu, www.facebook.com/podkarpackapilkanozna, www.90minut.pl, iskrazglobien.futbolowo.pl


Liczba odsłon: 295
  • Data aktualizacji: 2018-04-24 07:56
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 746 445