Przegrana Izolatora z Błękitnymi. Gminne derby dla Iskry

Izolator Boguchwała niespodziewanie przegrał z drużyną prowadzoną przez byłego trenera biało-zielonych Andrzeja Szymańskiego. Piłkarze z Ropczyc rozpoczęli spotkanie bardzo zmotywowani. Już w 9. minucie potwierdził to Bartłomiej Darłak, który wykończył kontratak swojej drużyny. Zespół z Boguchwały w 28. minucie odpowiedział bramką Krzysztofa Szymańskiego. Po zdobytej bramce gra Izolatora się poprawiła jednak nie przyniosła kolejnego trafienia. Druga część spotkania rozpoczęła się niemal identycznie jak pierwsza. Błękitni groźnie kontrowali, co przyniosło efekt w 63. minucie. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Vasyl Hirka. Izolator po piątej porażce w sezonie traci do liderującego Rzemieślnika Pilzno już 9 punktów.

IV liga podkarpacka:
ZKS Izolator Boguchwała - MKS Błękitni Ropczyce 1:2

Jedność odniosła wysokie zwycięstwo w 14. kolejce klasy okręgowej. Drużyna z Niechobrza pokonała Resovię II aż 6:0. Worek z bramkami w 14. minucie otworzył Szeliga. Niespełna 10. minut później prowadzenie podwyższył Trznadel. Już w pierwszej minucie drugiej odsłony gry ponownie trafił Trznadel. Kolejne bramki zdobywali Szeliga i Kocurek, a festiwal strzelecki w 90. minucie zakończył Bosek.

Klasa okręgowa:
LKS Jedność Niechobrz - Resovia II SMS Rzeszów 6:0

W ramach 12. kolejki Klasy A na stadionie w Zgłobniu zmierzyły się zespoły Iskry i Gromu Mogielnica. W gminnych derbach nie zabrakło emocji. Po niespełna 30 minutach na prowadzenie wyszli gospodarze, gdy golkiper Gromu niefortunnie interweniował po wrzutce z autu. Odpowiedź zespołu z Mogielnicy była błyskawiczna. W polu karnym dobrze odnalazł się Arkadiusz Burak, który pokonał Mateusza Drzała. Po zmianie stron prowadzenie odzyskała Iskra po trafieniu Kamila Ostrowskiego. W ostatnim kwadransie Grom miał doskonałą szansę na wyrównanie. Jednak rzut karny egzekwowany przez Buraka wybronił Drzał.

Klasa A:
LKS Iskra Zgłobień - LKS Grom Mogielnica 2:1

Obszerne galerie zdjęć z meczów Izolator - Błękitni oraz Iskra - Grom dostępne na profilu: www.facebook.com/boguchwala.gmina