Izolator przegrywa z Pisarowcami. Novi liderem Klasy B

Izolator Boguchwała przegrał w wyjazdowym spotkaniu z LKS Pisarowce 2:1. "Izolacja" w pierwszych 45 minutach stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji na zdobycie bramki, jednak biało-zieloni byli w tym dniu bardzo nieskuteczni. Dodatkowo w 16. minucie sprezentowali rywalom rzut karny, po którym gospodarze objęli prowadzenie. Zaledwie dwie minuty później wyrównał Łukasz Szczoczarz. W drugiej połowie role się odwróciły i to drużyna spod Sanoka groźnie atakowała. Zwycięska bramka padła w 81. minucie meczu. Jej zdobywcą był najlepszy strzelec IV ligi podkarpackiej Sebastian Sobolak. Izolator zajmuje 8. miejsce w tabeli tracąc 9 punktów do lidera z Sieniawy.

IV liga podkarpacka:
LKS Pisarowce - ZKS Izolator Boguchwała 2:1

W rozegranym 13 września meczu 7. kolejki klasy okręgowej Jedność Niechobrz podejmowała na własnym terenie Strug Tyczyn. Wynik otworzyli w 18. minucie spotkania goście po trafieniu Dominika Muriasa. Niespełna 10 minut później wyrównał Jacek Kocurek. Zwycięską bramkę dla zespołu z Tyczyna zdobył w 71. minucie Dominik Pikiel. Była to czwarta porażka drużyny z Niechobrza, która w tabeli zajmuje 12. miejsce.

Klasa okręgowa:
LKS Jedność Niechobrz - MKS Strug Tyczyny 1:2

Grom Mogielnica uległ w wyjazdowym spotkaniu Granitowi Wysoka Strzyżowska 1:4. Spotkanie Grunwald Budziwój - Iskra Zgłobień zostało odwołane z powodu złego stanu boiska.

Klasa A, grupa Rzeszów I:
KS Granit Wysoka Strzyżowska - LKS Grom Mogielnica 4:1

Novi pokonali w niedzielę zespół z Połomii 4:1 po golach Marcina Byjosia, Marcina Lenika oraz Miłosza Pizło (2). Zwycięstwo pozwoliło drużynie z Nosówki objąć prowadzenie w Klasie B. Remis zanotował Płomyk w wyjazdowym meczu w Pstrągowej. Bramki dla drużyny z Lutoryża zdobył Mateusz Wardzała.