Izolator w półfinale okręgowego Pucharu Polski. Jedność zbliżyła się do lidera

Izolator Boguchwała pokonał 2:1 Resovię w meczu 1/4 finału okręgowego Pucharu Polski. Izolacja nie była faworytem tego spotkania, ale postawiła trzecioligowcom z Rzeszowa trudne warunki. Do przerwy podopieczni Andrzeja Szymańskiego wygrywali 1:0 po trafieniu Patryka Zielińskiego. Od 64. minuty Izolator musiał radzić sobie w dziesiątkę po czerwonej kartce Krzysztofa Domina. Resovia do wyrównania zdołała doprowadzić dopiero cztery minut przed końcem meczu. Z rzutu karnego trafił Bartłomiej Buczka. Ostatnie słowo, mimo gry w osłabieniu, należało jednak do gospodarzy. Gola na wagę awansu zdobył w doliczonym czasie gry Patryk Róg.

1/4 finału okręgowego Pucharu Polski:
ZKS Izolator Boguchwała - CWKS Resovia Rzeszów 2:1

Jedność Niechobrz pewnie pokonała Koronę Rzeszów w spotkaniu ostatniej kolejki rundy jesiennej. Mecz odbył się na bocznym boisku przy ulicy Wyspiańskiego w Rzeszowie. Mecz rozstrzygnął się praktycznie już przed przerwą, prowadząc trzema bramkami. Podopieczni Marka Kramarza dołożyli jeszcze dwa trafienia w drugiej połowie. Dwie bramki zdobył Sebastian Kłeczek, po jednej Dominik Grzebyk, Michał Kucharczyk i Konrad Wrona. Dzięki zwycięstwu Jedność przesunęła się na drugie miejsce w tabeli i traci 2 punkty do lidera klasy okręgowej Wisłoka Strzyżów.

Klasa okręgowa, grupa Rzeszów:
LKS Jedność Niechobrz - KS Korona Rzeszów 5:0

W niedzielę ostatni mecz w rundzie jesiennej rozegrał Grom. Zarówno mogielniczanie, jak i przeciwnicy z Czudca, starali się wywalczyć tuż przed przerwą zimową komplet punktów. Duże znaczenie w spotkaniu odegrał wiatr, który przyczynił się do pierwszego trafienia gości. Wyrównująca bramka padła już 2 minuty później. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Grom w dwunastu rozegranych meczach zgromadził 7 pkt i zajmuje 11. miejsce w tabeli.